Audi A4 2020

Në Shitje

No: 0467193263

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

120000 km

No: 0467193263

Audi A4 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

120000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data4/12/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km120000
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI A4 40TDI QUATTRO S-TRONIC KM 120.000 KW 140/PS 190 V.PRODHIMIT 11.2020 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00