Audi A4 2020

Në Shitje

No: 1716215921

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1716215921

Audi A4 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

300

Data7/8/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)300
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Nr tel 049 - 160 - 160

Audi A4 40 TDI Automatik S-line.

Matrix Virtual Black Edition

Viti 2020

Me Dogan e Ardhur nga Gjermania gjendja Perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00