Audi A4 2021

Në Shitje

No: 9978942602

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

168000 km

No: 9978942602

Audi A4 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

168000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/8/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km168000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Nr tel 049-160-160

Audi A4 2.0 tdi automatik matrix Virtual

Viti 2021

Kilometra 168mi

I ardhur nga gjermania

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00