Audi A4 Quattro 2014

Në Shitje

No: 7874065607

€ 16,000.00

Prishtinë, Kosovo

135000 km

No: 7874065607

Audi A4 Quattro 2014

Në shitje
€ 16,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

135000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/3/2024
BrandAudi
SerialA4 Quattro
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km135000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraBardhë

Audi A4

VITI: 2014

KM 135.000 Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

 

Financim 100%

Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive )

Bashkëpunim me të gjitha bankat 

048-660-691

049-340-444

Ju mirëpresim 

Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,000.00