Audi A4 Quattro 2017

Në Shitje

No: 6839902665

€ 24,000.00

Prishtinë, Kosovo

175000 km

No: 6839902665

Audi A4 Quattro 2017

Në shitje
€ 24,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

175000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2997.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

204

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialA4 Quattro
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km175000
Fuqia (ps)204
Motorri (cc)2997.0
NgjyraKaltërt
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Distancer, Cruise Control

  • Aksesorë

    Felga Alumini

???????? ???? ??.?? ?????? ??-???????????? ?????????????? ????.??????€ ???? ????????????¨ VITI: 2017 KM 175.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,000.00