Audi A5 2016

Në Shitje

No: 1442332112

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

166000 km

No: 1442332112

Audi A5 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

166000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/27/2023
BrandAudi
SerialA5
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km166000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse, Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Start/Stop, Timon Elektrik, Timon me Ngrohje, Distancer, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Cruise Control, Rregullim i timonit

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Dritare Elektrike, Derë Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate), Dritat (Halogen), Larja e Fenerëve, Dritat (LED), Dritat (Xenon)

E ardhur nga zvicrra,e doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,ulset sport-lekur,ulset me nxemje-elektronike,navigacion,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,senzora parkingu,bi-xenon,lleda para e mbas,fellne,xhama te erresuara nga prodhusi,dy qelsa etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.11.2016 model 2017. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00