Audi A5 2018

Në Shitje

No: 4388399922

€ 35,900.00

Podujevë, Kosovo

230000 km

No: 4388399922

Audi A5 2018

Në shitje
€ 35,900.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

230000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/4/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km230000
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI A5

3.0

3X-S LINE

VITI: 2018

VETEM ME DOGANE TE PAGUAR

KM: 230,000

TEL: +383 (0) 44 339 444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 35,900.00