Audi A5 2019

Në Shitje

No: 0962858094

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

123000 km

No: 0962858094

Audi A5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

123000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Data11/20/2023
BrandAudi
SerialA5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km123000
Motorri (cc)2000.0
NgjyraKuqe
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop

  • Aksesorë

    Xham i Perparem / Panoram, Kukë Terheqëse

Audi A5 Quattro 2.0 Tdi S-line Viti 2019 123’000 KM ?? 048-303-505 ?? 048-404-909 Blerje me financim përmes Banka Ekonomike deri në 100% mbështetje financiare.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00