Audi A5 2020

Në Shitje

No: 0321815735

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0321815735

Audi A5 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

204

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)204
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI A 5 40 TDI

3xSline

VITI 2020

HD-MATRIX

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00