Audi A5 2020

Në Shitje

No: 0509732039

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

171000 km

No: 0509732039

Audi A5 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

171000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/5/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km171000
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Audi A5

Viti 2020

Km 171000

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00