Audi A5 2020

Në Shitje

No: 4659403754

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

63000 km

No: 4659403754

Audi A5 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

63000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

248

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km63000
Fuqia (ps)248
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

AUDI A 5 2.0 TDI 

Viti 2020 

63.000km

3 x Sline

SPORTBACK

MATRIX

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00