Audi A5 2020

Në Shitje

No: 5140057841

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

223000 km

No: 5140057841

Audi A5 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

223000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

204

Data6/3/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km223000
Fuqia (ps)204
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Audi A5 Sportback 40tdi

S-tronic S-line

Viti 2020

Km 223000

Me dogan

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

 

Për më shum informacione na kontaktoni në:

045 777 027

044 671 846

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00