Audi A5 2021

Në Shitje

No: 9826600647

€ 46,900.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

48700 km

No: 9826600647

Audi A5 2021

Në shitje
€ 46,900.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

48700

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialA5
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km48700
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

* AUDI A5 2.0 TDI " NEW MODEL ???? * Viti 16.03. 2021 " designo * Km 48.700 * Dogan Homologim * QMIMI : 46900€ ???? 045 112 118 045 680 186

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 46,900.00