Audi A6 2010

Në Shitje

No: 1489733027

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

280 km

No: 1489733027

Audi A6 2010

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

280

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/3/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km280
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Nr. tel: 048 441-222

044 558-968

Audi A6 2.0 TDi Quattro AutoMatik

Viti 2010 RKS Km 280xxx

Gjendje extra te mire

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00