Audi A6 2014

Në Shitje

No: 6441632713

€ 18,500.00

Prishtinë, Kosovo

160000 km

No: 6441632713

Audi A6 2014

Në shitje
€ 18,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2997.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

265

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Fuqia (ps)265
Motorri (cc)2997.00
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Lëkure, Distancer, Timon me Ngrohje, Cruise Control, Timon Elektrik

  • Aksesorë

    Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini

???????? ???? ??.?? ?????? ?????????????? ?????? ???? !! ????.??????€ VITI: 12/2014 KM 160.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,500.00