Audi A6 2016

Në Shitje

No: 0887328976

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

203000 km

No: 0887328976

Audi A6 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

203000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

272

Data5/21/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km203000
Fuqia (ps)272
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Audi A6 

3.0 TDI

Quattro

Matrix

Sport

272hp

Pano

Viti 2016

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00