Audi A6 2016

Në Shitje

No: 4339152615

€ 00.00

Podujevë, Kosovo

0 km

No: 4339152615

Audi A6 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/11/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi A6 S-line

TDI 3.0 

Quattro 

VITI : 2016

 

Head up display 

Full Pano

Distronik

Karrika me nxemje 

Ambient light

Kamera 

Distanc Kontrolle

 

TEL : +383 (0) 44 339 444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00