Audi A6 2016

Në Shitje

No: 6504679687

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 6504679687

Audi A6 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/25/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraBardhë

AUDI A6

2.0 TDI

3X-SLINE

MATRIX FULL

2016

Qmimi: 21.900€ Me Dogan Te Paguar

049-797-767 / 044-360-932 / +38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00