Audi A6 2017

Në Shitje

No: 1208196547

€ 24,800.00

Prishtinë, Kosovo

240000 km

No: 1208196547

Audi A6 2017

Në shitje
€ 24,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

240000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2967

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/7/2023
BrandAudi
SerialA6
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km240000
Motorri (cc)2967
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI S LINE 12/2017, E Doganuar. * Viti i prodhimit 12/2017. * NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional) * Senzora Parkingu * Karrika RECARO (Sport) * Nxemje ne Karrika * KLIMATRONIC * Dritat Para XENON dhe BIXENON * Drita Para LED * Drita Mrapa LED * Komanda ne Vallon * StarStop System, Auto Hold System * Pasqyret me nxemje * Pedale në çelik inox * CD CHANGER me 6 CD * Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket) * Timon lëkure multifunksionale me dekor alumini * Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Sistemi i Hapjes dhe Mbylljes se Gepekut ne menyr Automatike ( Me Pulle) * Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas * Kontrolli i Klimes Mrapa * ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme * Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes * Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese * Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme * Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves * Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm Autosalloni Ylberi tel:044 773 659 045 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,800.00