Audi A6 2017

Në Shitje

No: 5095973770

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

79000 km

No: 5095973770

Audi A6 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

79000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

4x2

Data3/1/2023
BrandAudi
SerialA6
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km79000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A6 2.0 TDI Quattro Automatik KM: 79,000 KW: 140 PS: 190 Viti: 08/2017 Me dogan ??+383 44 759 792 ??Magjistralja Ferizaj - Prishtinë (kilometri 5-të) #autofaiku #audia6 #ferizaj #kosove

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00