Audi A6 2017

Në Shitje

No: 8628025554

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8628025554

Audi A6 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

272

Data7/9/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)272
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Nr tel 049-160-160

Audi A6 3.0 quattro 272ps Matrix full extra

Viti 2017

Me dogan

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00