Audi A6 2019

Në Shitje

No: 2630359727

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2630359727

Audi A6 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

AUDI A6 50 TDI

QUATTRO

KM 97,000

HD-MATRIX

286 PS

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00