Audi A6 2019

Në Shitje

No: 5617540649

€ 51,900.00

Prishtinë, Kosovo

142000 km

No: 5617540649

Audi A6 2019

Në shitje
€ 51,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

142000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data2/23/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km142000
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

AUDI A6

50TDI QUATTRO

S-LINE VITI: 2019

KM 142.000

286PS

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 51,900.00