Audi A6 2019

Në Shitje

No: 9139351385

€ 00.00

Pristina, Kosovo

136000 km

No: 9139351385

Audi A6 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Pristina, Kosovo

Km

136000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data5/24/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km136000
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI A6 50TDI

QUATTRO

BLACK EDITION

KILOMETRA:136.000

VITI:2019

+383 44 434 315 +383 49 115 062

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00