Audi A6 2020

Në Shitje

No: 5309429591

€ 45,000.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 5309429591

Audi A6 2020

Në shitje
€ 45,000.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

Audi a6 50 tdi

Quattro design

Viti 2020

Me dogan

Cmimi 45000

 

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 45,000.00