Audi A6 2021

Në Shitje

No: 8713798629

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

152000 km

No: 8713798629

Audi A6 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

152000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/29/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km152000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI A6 45TDI QUATTRO 2021

•S LINE•

DIESEL

3.0TDI

KM : 152.000

CAMERA & PARK ASSIST

DISTRONIC PLUS & Lane Assist

VITI I PRODHIMIT 2021

VETEM ME DOGAN TE PAGUAR

 

 049/550-888 

049/456-000

Location - Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00