Audi A7 2014

Në Shitje

No: 5088347311

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 5088347311

Audi A7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/3/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi A7 3.0 tdi

Quattro sline matrix

Viti 2014

I doganuar

 

045777027 044671846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00