Audi A7 2015

Në Shitje

No: 6472777765

€ 17,600.00

Prishtinë, Kosovo

No: 6472777765

Audi A7 2015

Në shitje
€ 17,600.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

320

Data7/8/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)320
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Nuk eshte e doganuar ne gjendje shume te mirë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,600.00