Audi A7 2018

Në Shitje

No: 7245459836

€ 44,000.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 7245459836

Audi A7 2018

Në shitje
€ 44,000.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Audi A7

50tdi

286hp

QUATTRO me dogan 

 

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027  /  044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 44,000.00