Audi A7 2019

Në Shitje

No: 1401243674

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 1401243674

Audi A7 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/5/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

AUDI A7 S-LINE 50TDI QUATTRO

VITI: 2019

KM: 170.000

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00