Audi A7 2019

Në Shitje

No: 6490161863

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

90000 km

No: 6490161863

Audi A7 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

90000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km90000
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

AUDI A7 50TDI QUATTRO 3x S LINE V.PRODHIMIT 11/2019 KW 210/PS 286 KM 90.000 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00