Audi A7 2019

Në Shitje

No: 9644135681

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9644135681

Audi A7 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

300

Data7/5/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)300
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi A7 50 TDI Quattro S Tronic 3X S Line Black Edition

Viti Prodhimit 2019

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38345319419

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00