Audi A7 2020

Në Shitje

No: 3885076937

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

165626 km

No: 3885076937

Audi A7 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

165626

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

272

Data5/20/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km165626
Fuqia (ps)272
Motorri (cc)3000.0
NgjyraHiri

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3 XSLINE QUATTRO I DOGANUAR MUNDSI BLERJE PERMES BKT Kosova FINANCIMI 100%

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00