Audi A8 2011

Në Shitje

No: 7881068527

€ 16,900.00

Ferizaj, Kosovo

268000 km

No: 7881068527

Audi A8 2011

Në shitje
€ 16,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

268000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

4200.0

Karburanti

Diesel

Data9/19/2023
BrandAudi
SerialA8
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km268000
Motorri (cc)4200.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Timon Lëkure, Distancer, Cruise Control, Start/Stop

Audi A8 4.2 Tdi 351 PS 268'000 KM Viti 2011

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,900.00