Audi A8 2014

Në Shitje

No: 1951690260

€ 33,800.00

Ferizaj, Kosovo

265000 km

No: 1951690260

Audi A8 2014

Në shitje
€ 33,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

265000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

4200.0

Karburanti

Diesel

Data9/27/2023
BrandAudi
SerialA8
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km265000
Motorri (cc)4200.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

Audi A8 Quattro Matrix Long Version (Presidential) 4.2 V8 Tdi 385 PS 265’000 KM ?? 048-303-505 ?? 048-404-909

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 33,800.00