Audi A8 2015

Në Shitje

No: 1885889118

€ 17,900.00

Prishtinë, Kosovo

156000 km

No: 1885889118

Audi A8 2015

Në shitje
€ 17,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

156000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

282

Data6/28/2024
BrandAudi
SerialA8
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km156000
Fuqia (ps)282
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Vetura eshte pa dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,900.00