Audi A8 2016

Në Shitje

No: 4259301841

€ 18,400.00

Prishtinë, Kosovo

194000 km

No: 4259301841

Audi A8 2016

Në shitje
€ 18,400.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

194000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

262

Data6/25/2024
BrandAudi
SerialA8
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km194000
Fuqia (ps)262
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Vetura eshte pa dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,400.00