Audi A8 2019

Në Shitje

No: 1535764150

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1535764150

Audi A8 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

300

Data7/5/2024
BrandAudi
SerialA8
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)300
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Audi A8 50 TDI Quattro Automatic Sport Design 3X S Line Matrix HD Black Edition

Viti Prodhimit 2019

I Doganuar

Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38345319419

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00