Audi Q2 2019

Në Shitje

No: 4727981636

€ 21,000.00

Prishtinë, Kosovo

134000 km

No: 4727981636

Audi Q2 2019

Në shitje
€ 21,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

134000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data6/6/2024
BrandAudi
SerialQ2
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km134000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1598.0
NgjyraZezë

Audi Q2

VITI: 2019

KM 134.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

 

Financim 100%

Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive )

 

048-660-691

049-340-444

Ju mirëpresim 

Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,000.00