Audi Q3 2015

Në Shitje

No: 5598679889

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

150000 km

No: 5598679889

Audi Q3 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/17/2023
BrandAudi
SerialQ3
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi Q3 2.0 TDI Quattro S Tronic 2X Sline 110 Kw 150 Ps Viti Prodhimit 2015 I Doganuar Km 150000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00