Audi Q3 2015

Në Shitje

No: 8719420824

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

117400 km

No: 8719420824

Audi Q3 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

117400

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km117400
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Audi Q3 35 TDI

S-line

Quattro

Viti 2015(2016)

2.0 tdi

Full panoram

Kilometrazhi 117400 te verifikum te garatuara

Automatik s-tronik

Zerimi BOSE

Vetura eshte ne gjendje super te mir

Tel: 044540336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00