Audi Q3 2016

Në Shitje

No: 9551066485

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9551066485

Audi Q3 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI Q3 2016 2.0 QUATTRO 150 PS S TRONIC E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR.

Viti 22.04.2016 Km 247 000 Dizel 2.0 Quattro Automatik 110Kw / 150Ps

Dritat Matrix Libri i mirembajtjes Online Senzora Star Stop Auto Hold Drive Select Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00