Audi Q3 2018

Në Shitje

No: 2806406123

€ 21,800.00

Prishtinë, Kosovo

129000 km

No: 2806406123

Audi Q3 2018

Në shitje
€ 21,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

129000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/6/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km129000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraHiri

Audi Q3 

VITI: 2018

KM 129.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

 

Financim 100%

Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive )

Bashkëpunim me të gjitha bankat 

 

048-660-691

049-340-444

Ju mirëpresim 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,800.00