Audi Q3 2018

Në Shitje

No: 4147645677

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

131000 km

No: 4147645677

Audi Q3 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

131000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandAudi
SerialQ3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km131000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI Q3 35TDI S-LINE 2018 KM: 131.000 TEL. +383 44 384 202 ????????

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00