Audi Q3 2019

Në Shitje

No: 1119734793

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

84000 km

No: 1119734793

Audi Q3 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

84000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/24/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km84000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI Q3 40TDI

3X S LINE

QUATTRO

BLACK EDITION

KILOMETRA:84.000 

VITI:2019 

190PS 

PANORAM

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00