Audi Q3 2019

Në Shitje

No: 4572053369

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

159000 km

No: 4572053369

Audi Q3 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

159000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/3/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km159000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

AUDI Q3 35TDI 2019

•3X S LINE

•DISTRONIC PLUS & SIDE ASSIST

KM : 159.000

DIESEL 2.0TDI

PANORAMA

VITI 2019

ME DOGANË TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000

Location - Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00