Audi Q3 2019

Në Shitje

No: 7860143693

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7860143693

Audi Q3 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

AUDI Q3 2.0 40 TDI 190 PS QUATTRO S TRONIC 27.11.2019

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR.

Viti 27.11.2019 Km 224 000 Dizel 2.0 Quattro Automatik 140Kw / 190Ps Dritat Matrix Libri i mirembajtjes Online Senzora Star Stop Auto Hold Webasto Drive Select Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00