Audi Q3 2020

Në Shitje

No: 2098754035

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

179141 km

No: 2098754035

Audi Q3 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

179141

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km179141
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Viti : 2020

Km: 179141

KW : 110 / PS 150

Automatik

Me te gjitha funksionet - Full Opcion!

I sapo importuar pa vozitur ne Kosove!

Kilometra të garantuara

E Mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara!

Shitje për eksport pa Dogan

Mundësi financimi nga të gjitha bankat! Ju Mirepresim 

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00