Audi Q5 2013

Në Shitje

No: 4376967428

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 4376967428

Audi Q5 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2013
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Audi q5

2.0 Benzin

Hibrid

Viti 2013

I dogabuar

 

044453645

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00