Audi Q5 2017

Në Shitje

No: 6739697322

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6739697322

Audi Q5 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

340

Data7/5/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)340
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Audi SQ5 3.0 V6T BiTDI Quattro S Tronic SQ5 Plus 250 Kw 340Ps 

Exhaust Sound 

Black Edition

Viti Prodhimit 2017

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë

Nr tel +38345345700 ose +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00